logografika warsztaty kulinarne

W ostatni piątek odbyły się warsztaty kulinarne podczas których nauczyliśmy się przygotowywać kolorowe wiosenne kanapki i zdrowe sałatki. Gdy miejsce pracy było gotowe dla naszych kuchareczek i kucharzy, ochoczo zabraliśmy się do przygotowania pasty z awokado, sałatek, i wiosennych kanapeczek.

stos pankejek ułożone na talerzu jeden na drugimna talerzu

kącik wróżb andrzejkowych

30 listopada zorganizowana została dyskoteka dla klas 4-8. Niemały udział miał w tym Samorząd uczniowski oraz Szkolny Klub Wolontariusza. Wybór piosenek był wcześniej ustalony z uczniami, aby młodzież dobrze się bawiła przy swojej muzyce.

logografika kreatywne kulinaria

Zgodnie z harmonogramem naszego koła kulinarnego, 24 listopada spotkaliśmy się ponownie, aby wspólnie pogotować. Hasło przewodnie tych kulinariów brzmiało: „Jedzmy zdrowo i kolorowo”.
Bardzo często, podczas nauki w szkole i w domu sięgamy po niezdrowe przekąski , które są dla nas szkodliwe i powodują, że mamy trudności z zapamiętywaniem wiedzy i jeszcze na domiar złego nie dostarczamy organizmowi witamin. Dlatego też postanowiłyśmy z paniami, nauczyć naszych uczniów przygotowywania zdrowych „przegryzek”.

nutki kolorowe i maskotki misie

24 listopada w naszej szkole odbyła się niesamowita impreza. Najmłodsza społeczność naszej szkoły zmierzyła się z niezwykłym repertuarem. Każda klasa przepięknie wyśpiewała bajkowo - misiową piosenkę. Ale od początku…

To nie był zwykły piątek. To ostatni dzień tygodnia życzliwości. To dzień obchodów święta pluszowego misia. I to także dzień bajecznego śpiewania. I to wszystko zadziało się na jednej scenie.

Orzeł_biały_ułożony_w_czerwonych_sercach

17.11.2023 r. w naszej szkole z okazji Święta Niepodległości odbyły się Śpiewanki Patriotyczne dla klas 4-8 . Podczas tej uroczystości uczniom została przedstawiona animowana historia Polski, przypomnieliśmy sobie dlaczego 11 listopada jest dla nas tak ważny oraz podsumowaliśmy miejskie wydarzenie i występ, w którym uczestniczyli nasi uczniowie i nauczyciele.
Spektakl słowno-muzyczny to podziękowanie dla całej naszej społeczności, w tym Pani Aleksandry Chyziak, chóru, chętnych do korowodu i zajęcia miejsc na publiczności, którzy dzielnie reprezentowali nas w miejskich obchodach zwieńczonych spektaklem „Orzeł Biały”.