rysunek przedstawia autokar przed nim stojące walizki, nad autokarem napis wycieczka

Klasy 4c i 6a w dniach 9-12 maja uczestniczyły w Zielonej Szkole, która odbywała się w ośrodku Camp Drawa. Położony jest on w samym sercu Drawskiego Parku Krajobrazowego nad jeziorem Żerdno.
Każdego dnia, uczniowie pod opieką instruktorów brali udział w zabawach i grach sportowych. Pływali kajakami, strzelali z łuku, wspinali się w parku linowym, poznawali gry świata, zasady gry w rugby i tchoukball. Mieli ciekawą lekcję przyrody oraz pełną przygód wycieczkę rowerową.

Wieczorami mierzyli swoje siły w grach terenowych tj. 50-tka i Gangsterzy. Nie zabrakło również ogniska z pieczeniem kiełbasek.
Po kilkudniowym pobycie w Campie uczniowie zmęczenie, stęsknieni, ale bardzo zadowoleni wrócili do domów.

Zdjęcia klasa 6a

Zdjęcia klasa 4c