dekoracja sali gimnastycznej - NA GRANATOWYM TLE napis DZIĘ MIANO UCZNIA Z DUMĄ PRZYJMUJĘ, PILNIE SIĘ UCZYĆ UROCZYŚCIE ŚLUBUJĘ

W piątek, 11.10.2024 r. odbyła się szczególna uroczystość – ślubowanie klas pierwszych. Na widowni rodzice z dumą podziwiali występy swoich pociech, które śpiewały, recytowały wierszyki, i wyglądali bardzo elegancko. Wspomogli nas starsi uczniowie, którzy pierwsze kroki mają już za sobą. Mieliśmy przyjemność gościć również Panią przewodniczącą Rady Rodziców Bożenę Bajkowską, oraz przedstawiciela Gazety Bogoria. Atmosfera była uroczysta, wzniosła i wesoła , a mali uczniowie z radością składali przysięgę na wierność swojej szkole. Po ceremonii, pełni entuzjazmu, uczniowie wraz z wychowawcami i rodzicami udali się na poczęstunek w swoich klasach, gdzie mogli wspólnie świętować ten ważny moment. Witamy w gronie uczniów naszej szkoły oraz życzymy im wielu sukcesów na edukacyjnej drodze!

zdjęcia_KB

Tekst: Alicja Fijałkowska, zdjęcia: Anna Wojciechowska, Krzysztof Bońkowski