Place zabaw przy ul. Zielony Rynek doczekają się modernizacji - Grodzisk News

Już niebawem place zabaw znajdujące się przy szkole i przedszkolu przy ul. Zielony Rynek w grodziskich Łąkach zyskają nowe oblicze. Miasto szuka firmy, która zmodernizuje oba obiekty.

reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe
reklama Grodzisk Mazowiecki

WIADOMOŚCI

Impreza z okazji Dnia Matki w Parku Skarbków - Grodzisk News

Impreza z okazji Dnia Matki w Parku Skarbków

W najbliższą niedzielę (26 maja) wypada Dzień Matki. Z tej okazji w Parku Skarbków zostanie zorganizowana huczna impreza z licznymi atrakcjami.

Będą kłaść asfalt na Bankowej. Przejazd będzie utrudniony - Grodzisk News

Będą kłaść asfalt na Bankowej. Przejazd będzie utrudniony

Jutro ma zostać ułożona pierwsza warstwa nawierzchni asfaltowej na ul. Bankowej w Grodzisku Mazowieckim. Dwa dni później drogowcy ułożą kolejną warstwę. W tych dniach przejazd będzie utrudniony.

Wzmożone działania policji w rejonie przejść dla pieszych - Grodzisk News

05 2024

Wzmożone działania policji w rejonie przejść dla pieszych

Policjanci w całym garnizonie stołecznym, w tym również m.in. w powiecie grodziskim, dziś i jutro będą prowadzić działania „Bezpieczeństwo pieszych”.

GRODZISK MAZOWIECKI I POWIAT GRODZISKI

pogoda Grodzisk Mazowiecki

zachmurzenie duże

wilgotność

ciśnienie

1012 hPa

wiatr

3 m/s

KULTURA

Co grają w grodziskich kinach? - Grodzisk News

05 2024

Co grają w grodziskich kinach?

Kino w Centrum Kultury i Kino Wolność przygotowały na nadchodzące dni po dwa tytuły. W pierwszym z nich zobaczymy film familijny, a także najnowszą odsłonę „Planety Małp”. Z kolei w Kinie Wolność wyświetlane będą filmy dokumentalne.

Weekend pod znakiem zwycięstw grodziskich piłkarzy i koszykarzy - Grodzisk News

Weekend pod znakiem zwycięstw grodziskich piłkarzy i koszykarzy

To był zdecydowanie udany weekend dla grodziskich drużyn. Na trzy kolejki do końca sezonu piłkarskiego Pogoń jest już niemal o włos od awansu do drugiej ligi. Grodziski Klub Koszykarski z kolei zwycięsko zaczął sezon w rozgrywkach 3X3!

Ostrzeżenie IMGW dla naszego regionu - Grodzisk News

Ostrzeżenie IMGW dla naszego regionu

Specjaliści z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Warszawie znów wydali ostrzeżenie dla naszego regionu. Synoptycy ostrzegają przed burzami.

Wyłączą wodę w trzech miejscowościach - Grodzisk News

05 2024

Wyłączą wodę w trzech miejscowościach

Grodziski Zakład Wodociągów i Kanalizacji poinformował o zaplanowanych na dziś i jutro wyłączeniach wody w Grodzisku, Książenicach i Odrano Woli.

Weekend pod znakiem zwycięstw grodziskich piłkarzy i koszykarzy - Grodzisk News

Weekend pod znakiem zwycięstw grodziskich piłkarzy i koszykarzy

Modernizacja bloku przy Żeromskiego w Grodzisku za 400 tys. zł? - Grodzisk News

05 2024

Modernizacja bloku przy Żeromskiego w Grodzisku za 400 tys. zł?

Grodzisk otworzył oferty w przetargu na kompleksową modernizację dachu budynku wielorodzinnego przy ul. Żeromskiego 25B. Cztery firmy są chętne, aby podjąć się tego zadania.

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.