Dzień kropki-baner - napis

16 września przedszkolaki obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki pod hasłem „Wierzę w siebie, jestem pomysłowy”.

Celem zajęć było wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości oraz zachęcenie ich do tworzenia i działania. Dzień Kropki jest to również dzień odwagi i zabawy.

Tego dnia nasze ubrania wypełnione były kolorowymi kropkami. Na zajęciach uważnie wysłuchaliśmy opowiadania jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti.

Tego dnia nasze zabawy wypełnione były kolorowymi kropkami, również dostrzegaliśmy kropki tam, gdzie wcześniej nikt na nie zwracał uwagi. Okazało się, że kropki towarzyszą nam w naszym codziennym życiu: są w kropkach biedronki, z kropki można utworzyć słońce…Wspólnie z dziećmi bawiliśmy się też przy piosence o kropce.

Zdjęcia

Tekst i zdjęcia: Aleksandra Dziewicka