Święto naszej szkoły, które celebrowane było przez społeczność uczniowską w piątek 1 października 2021 r., było okazją do podsumowania kolejnej nakrętkowej akcji.

Okazuje się bowiem, że nasi uczniowie niosą pomoc słabszym kolegom, nie tylko okazjonalnie, ale cyklicznie. Podczas uroczystego apelu zostały wręczone dyplomy oraz nagrody dla wyróżnionych klas. Kto zebrał najwięcej nakrętek dla Antosi Dąbrowskiej, chorej na stwardnienie rozsiane oraz dla Michałka Głowackiego, borykającego się z białaczką? Oto wyniki za rok 2020/2021:
Klasy  - III:
I miejsce klasa I a (dziś) IIa – 55978 szt
II miejsce klasa II b ( dziś IIIb) – 49037szt
III miejsce klasa III b ( dziś IVb ) – 25400szt
Klasy IV - VIII:
I miejsce klasa Vb ( dziś VI b) – 64505szt
II miejsce klasa VIb ( dziś VII b) – 35536szt
III miejsce klasa IV b (dziś Vb) – 34441 szt

Nasze dobre serca nadal pozostają otwarte!
Kontynuujemy akcję dla Michałka Głowackiego, który ciągle potrzebuje pieniędzy na walkę z chorobą.
Mimo, że Michał ma dopiero 11 lat, połowę swojego życia spędził na trudnym i bolesnym leczeniu, które spowodowało u Niego wiele dysfunkcji, dlatego nie może się poddać, a my razem z Nim.
Dziękujemy Radzie Rodziców za dofinansowanie nagród i wsparcie akcji.
PRZYPOMINAMY
Nasza magiczna skrzynia jest przeznaczona tylko na nakrętki. Proszę nie wrzucać innych plastikowych przedmiotów!